Monitoring i TV Przemysłowa

montaż monitoringu - kamer

Przezorny zawsze ubezpieczony, mówi stare polskie przysłowie. Jesteśmy zwolennikami dmuchania na zimne, dlatego proponujemy naszym klientom profesjonalny montaż monitoringu na dowolnym terenie. Wykonujemy szczegółowe projekty gwarantujące niezawodność systemów oraz pełen obraz każdego zakamarka określonej przestrzeni.

Zakres usług

Nasze instalacje monitoringu wykonujemy zarówno na posesjach prywatnych jak i w firmach. Realizujemy zlecenia na projekty zewnętrzne i wewnętrzne dostosowując odpowiedni rodzaj urządzeń i oprogramowania do danego przypadku. Stawiamy na pełną niezawodność!

Niezawodna telewizja przemysłowa

Naszym klientom proponujemy także telewizję przemysłową, umożliwiającą obserwację wszelkich etapów produkcji. To nie tylko sposób na zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom, ale idealny sposób troski o mienie firmy.

Bezpieczeństwo mienia

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług monitoringu na posesjach prywatnych oraz w ramach telewizji przemysłowej. Realizujemy nawet skomplikowane zlecenia, starając się spełnić wszelkie oczekiwania klientów.

Działamy na terenie Gdańska, Gdyni, okolic Trójmiasta i na Kaszubach.